Fascination About Кулінарія
Fascination About Кулінарія
Blog Article
Соломія Павличко вважає, що в листах Коцюбинського до Аплаксіної домінує еротика (й самозамилування). Натомість його листи до дружини переповнені гастрономічними деталями. Дослідниця трактує цей факт, як розрив між поезією і прозою життя, своєрідною формою існування між «почуттям та обов’язком», як назвав це сам письменник.
Кулінарні сторінки художньої літератури — цікавий матеріал для дослідження тексту, автора, епохи. Чи не найяскравішу гастрономічну мапу представив Іван Котляревський в «Енеїді» — «енциклопедії українського життя».
З буряком можна готувати не тільки часникові салати. Він також добре смакує в міксі з зеленню, яка додає легкості та приємного трав'яного смаку. Спробуйте...
Тартар — чудова холодна закуска, яку можна готувати з найрізноманітніших інгредієнтів. Головне — всі їх потрібно нарізати дрібними кубиками або
Млинці з рибною начинкою — це настільки смачно, що можна готувати кожен день. Добре, кожні вихідні, бо не завжди вистачає часу. Рецепт млинців в...
Їжа тушкується у закритому посуді. Тушкування використовують для приготування продуктів, які не розм'якшуються при смаженні.
Сьогодні існує безліч рецептів-варіацій цієї традиційної іспанської страви – з авокадо, огірками та іншими додатками.
Запечені роли - як приготувати з соусом в домашніх умовах
Закономірно, що кулінарія все більше цікавить у меморативному контексті. Разом із рецептами, традиціями і практиками люди передають знання, Кулінарія досвід, цінності й табу групи, транслюють ідентичність і пам’ять — колективну й особисту. Уявлення про спільноту недостатнє без її кухні: «італійської», «французької», «китайської»; «бойківської», «слобожанської», «полтавської». Тож гастрономія — це зона імагології: розвою стереотипів, уявлюваних образів, повсякденної культури, взаємин у трикутнику Я-Чуже-Інше.
Їжа, пристрасть до споживання їжі, кухня — це «несвідоме» моди. Це те, що модний дискурс виганяє з себе, вміщуючи на глибину своєї «свідомості».
Алкогольні коктейлі Алкогольні напої Безалкогольні коктейлі Вибір продуктів Випічка Десерти Догляд за волоссям Догляд за собою Другі страви Закуски Корисні поради Перші страви Подорожі Рецепти Рецепти для мультиварки Розваги Салати Свята Соуси Страви в мікрохвильовці Страви з м'яса Страви з морепродуктів Страви з риби Страви на мангалі Страви на пікнік Що подарувати
Чотири часті причини, чому тісто для піци жорстке та рветься
Нині в Україні існує багато ініціатив і персон, зайнятих культурою їжі: галицька дослідниця «пані Стефа», ресторатор-експериментатор Євген Клопотенко, заклопотаний зміною шкільного меню й національним патентом на борщ, Їжакультура, гастротуристичні маршрути («Гуцульські сирні плаї»), інтерактивні гастрономічні карти («Дороги гурманів»), численні кулінарні (мікро)блоги, ба навіть все ще живі телешоу — хай і орієнтовані на скандали та інтриги більше, ніж кулінарні досягнення.
Сьогодні поділюся рецептом супер-пляцка – це пиріг зі сливами з посипкою з цукру та кориці. Сливова кислинка і солодка основа дуже гармонійно поєднуються у готову ароматну випічку.